Vitá Vás portál
pátek 05. červen 2020 
agrisINFO agrisINFO
 
  Komunikační centrum
  přihlásit se
  registrace
  FAQ
Vítejte v komunikačním centru AGRIS!

Komunikační centrum AGRIS Vám umožní využívat další moderní služby internetové komunikace v zemědělství. V současné době je dostupná služba AGRIS Info, která zabezpečuje zasílání Vámi vybraných zpráv z agrárního WWW portálu AGRIS na Vaši e-mailovou adresu. Tato služba je v současné době nabízena zdarma.

Pro využití nabízených služeb je potřebné se zaregistrovat. Po přihlášení budete vstupovat do komunikačního centra na základě uživatelského jména a hesla přes volbu přihlásit se.

Projekt resortního komunikačního centra je realizován v rámci agrárního WWW portálu AGRIS a klade si za cíl vytvořit platformu pro poskytování informací z oblasti zemědělství, potravinářství, lesnictví a navazujících odvětví zahrnující venkovský prostor. Cílem je zpřístupňovat již existující informační zdroje, vytvářet vlastní informace a napomoci zveřejnění informací od subjektů, které nemají v současné době podmínky pro elektronické (Internetové) prezentování. To povede k vytvoření jednotného bloku informací z daného oboru, a tím zlepšení jejich dostupnosti pro řídící pracovníky podniků, státní správu, studenty, pedagogy, poradce a všechny další zájemce. Přáním autorů je, aby se AGRIS stal pro všechny vstupní branou do Internetu v oblasti agrárního sektoru a venkova. Rozvoj portálu AGRIS koordinuje Odborná rada složená ze zástupců České zemědělské univerzity v Praze, Ministerstva zemědělství ČR, Ministerstva životního prostředí ČR, Ústavu zemědělských a potravinářských informací, Výzkumného ústavu zemědělské ekonomiky a dalších organizací. Technické a personální zabezpečení poskytuje Česká zemědělská univerzita v Praze, jejíž akademické prostředí je zároveň předpokladem nezávislosti a objektivity publikovaných informací. Projekt je otevřen všem zájemcům o spolupráci, vítány jsou jakékoliv připomínky a podněty směřující k rozvoji projektu, a především všichni ti, kteří se chtějí aktivně podílet na jeho naplňování.

S přechodem na novou verzi portálu Agris a jiné členění článků, byla funkce všech kanálů pozastavena. Pro obnovení služby komunikačního centra Agris si nastavte kanály nové.

Pro odběr důležitých zpráv z portálu Agris, můžete nově využít stránku Agrisu na facebooku nebo twitter.
Nové zprávy z portálu Agris je možno odebírat také pomocí RSS kanálu.